Код товару: YT-419812
Відправка замовлень по всій Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» с понеділка по п'ятницю.
При оформленні та оплаті замовлення до 15:00 товар передається в доставку у день оплати.
Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами перевізника.
Оплата у «Сплав Харків» – усі розрахунки у гривнях.
Безготівковий розрахунок з ПДВ (+20%) або без ПДВ (+10%).
Готівковий розрахунок
Мінімальна сума замовлення 300 грн.
Бур по бетону YATO YT-419812 SDS-Max діаметром 10 мм і довжиною 540 мм з робочою частиною 400 мм. Хрестоподібний наконечник із чотирма твердосплавними кромками YG9, корпус зі сталі 40Cr, 47–55 HRC.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр | 10 мм |
| Загальна довжина | 540 мм |
| Довжина робочої частини | 400 мм |
| Тип хвостовика | SDS-Max |
| Матеріал | 40Cr |
| Обробка поверхні | піскоструминна |
| Твердість | 47-55 HRC |
| Матеріал леза | YG9 |
| Тип наконечника | хрестоподібний |
| Додаткові ріжучі кромки | є |
| Застосування | бетон, свердління з влученням в арматуру |
Поєднання 10 мм і 540 мм — це наскрізні проходи крізь стіни й перекриття, а не встановлення анкерів. Що довший бур за того самого діаметра, то важливіша спіраль: на 400 мм робочої частини шлам доводиться виводити з великої глибини, і якщо не виймати бур періодично, він забивається й перестає заглиблюватися.
Довгий тонкий бур чутливий до перекосу: починати прохід треба строго по осі й без тиску вбік, інакше бур або уводить усередині стіни, або гнеться. Напрямок задають перші сантиметри — виправити його потім уже не можна.
Виробник: YATO
Актуальність ціни та наявності на Середа, 29 Липня 2026