Ліхтар переносний світлодіодний акумул. 3,7 В YATO з режимами 1+7, Ф= 250 lm
*Зображення має ілюстративний характер. Фактичний зовнішній вигляд продукту може відрізнятись від показаного на малюнку
1600 ₴-266₴ 1334 ₴
На складі: 48шт. Код товару: YT-08504
Ліхтар переносний світлодіодний акумул. 3,7 В YATO з режимами 1+7, Ф= 250 lm
Бренд Yato
Артикул YT-08504
Серія GRD
Розміри 280x55x34 мм
Матеріал ПВХ, з гумовим покриттям
Магніт так, на звороті
Тип COB LED
Потужність 3 W
Перемикач ТАК
Ступінь захисту IP20
Ємність акумулятора 1800 мАг
Клас електричної ізоляції III
Робочий кут 180 ˚
Функція ліхтаря так, 7 світлодіодів
Джерело світла 1+7 LED
Кількість магнітів 2
Гачок так, поворотний
Кількість гачків 2
Світловий потік 250 лм
Напруга акумулятора 3.7 В постійного струму
Тип акумулятора Li-Ion
Час роботи 2-15 h
Час заряджання 3.5-4 h
Зарядний пристрій мережа 230В ~ 50Гц, автомобільний зарядний пристрій 12В, USB
Матеріал розсіювача ПВХ
Колір абажура прозорий
Режими освітлення 100%, 50%, ліхтар
YT-08504 - професійний портативний світлодіодний світильник, що перезаряджається.
Ліхтар оснащений сучасним світлодіодом COB з високою ефективністю, що забезпечує холодне світло зі світловим потоком до 250 люмен. Такий колір та інтенсивність забезпечує оптимальну видимість у будь-якій робочій зоні.
Крім того, на передній частині лампи встановлено 7 світлодіодів, які працюють як ліхтар для освітлення важкодоступних ділянок.
Поворотний корпус дозволяє нахиляти лампу під будь-яким кутом. Завдяки цій функції та додатково двом гачкам і трьом магнітам його можна легко і гнучко закріпити. Це гарантує, що потрібний простір буде добре освітлений, а руки залишаться вільними.
Лампа живиться від ємного літій-іонного акумулятора на 1800 мАг, який забезпечує 4 години безперервної роботи. Для повної зарядки акумулятора потрібно 4 години.
Лампа має універсальний зарядний роз'єм µUSB. Зарядний пристрій має знімний USB-кабель, що дозволяє заряджати лампу від комп'ютера, павербанку або інших пристроїв з USB-роз'ємом.
Завдяки різноманітним функціям ліхтар можна використовувати як для професійного застосування, наприклад, на будівельному майданчику або в автомайстерні, так і в якості лампи для хобі в гаражі, саду або під час подорожей. Лампа, мережевий зарядний пристрій 230 В, автомобільний зарядний пристрій 12 В (гніздо прикурювача)
Виробник: YATO
Мінімальна сума замовлення - 300 грн, доставка день у день здійснюється при замовленні до 15:00. За будь-яких питань звертайтесь до наших спеціалістів за телефоном: +38 067 579 8930 e-mail: info@splav.kharkov.ua або в месенджерах: Viber / Telegram - допоможемо підібрати оптимальний варіант під ваше завдання та бюджет.
Актуальність ціни та наявності на Вівторок, 24 Березня 2026