Код товару: YT-7752
Відправка замовлень по всій Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» с понеділка по п'ятницю.
При оформленні та оплаті замовлення до 15:00 товар передається в доставку у день оплати.
Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами перевізника.
Оплата у «Сплав Харків» – усі розрахунки у гривнях.
Безготівковий розрахунок з ПДВ (+20%) або без ПДВ (+10%).
Готівковий розрахунок
Мінімальна сума замовлення 300 грн.
Набір головок торцевих з бітами HEX YATO YT-7752 — 18 предметів із шестигранними наконечниками під два приводи, 1/4" і 1/2". Один комплект закриває і дрібне приладове кріплення, і силові гвинти.
| Тип наконечника | Шестигранний (HEX) |
| Посадочний квадрат | 1/4" (6,3 мм), 1/2" (12,7 мм) |
| Кількість у наборі | 18 предметів |
| Матеріал | Сталь S2, CrV 6150 |
| Покриття | Хромування, сатинування, нікелювання |
| Твердість | 58-62 HRC |
| Стандарт | DIN 3120 |
Дрібні шестигранники не можна крутити півдюймовою тріскачкою: важеля вистачає, щоб зрізати грані гвинта раніше, ніж відчуєш опір. Тому в наборі два розміри квадрата — легкі головки на 1/4" для приладового кріплення і великі на 1/2" для навантажених з’єднань.
Усі наконечники загартовані до 58-62 HRC і виконані заодно з корпусом, а посадочний квадрат відповідає DIN 3120, тому головки стають на будь-які тріскачки та воротки відповідного типорозміру.
Наявність двох приводів означає і дві тріскачки. Якщо у майстерні є лише півдюймова, чвертьдюймова частина набору залишиться без інструмента — перехідник з 1/2" на 1/4" зводить нанівець усю різницю в чутливості.
Виробник: YATO
Актуальність ціни та наявності на П'ятниця, 21 Серпня 2026