Паяльник для пластика YATO акумул. Li-Ion 18 В 2 АГод, 60 Вт, макс. t= 500ºC у футлярі з обладнанням

3350 ₴-558 2792 ₴ В наявності: 36шт.

Код товару: YT-824482

Кешбек 56 ₴

Купити в 1 клік

Інформація

Паяльник для пластика YATO акумул. Li-Ion 18 В 2 АГод, 60 Вт, макс. t= 500ºC у футлярі з обладнанням

Варіанти доставки:

Відправка щодня здійснюється при замовленні з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 15:00

Безкоштовна доставка діє при замовленні від 5000 грн. і більше.

Варіанти оплати:

Оплата здійснюється у національній валюті України!

Готівковий розрахунок:

1. Передплата на банківську картку підприємства (реквізити для оплати надасть менеджер після підтвердження наявності товару на ваше замовлення)

2. Оплата при отриманні товару на складі Нової пошти. Оплата за доставку грошей здійснюється за рахунок клієнта.

Безготівковий розрахунок за рахунком-фактурою з ПДВ (до ціни на сайті додається +20%) або без ПДВ (до ціни на сайті додається +10%):

1. Для виставлення рахунку юридичним особам необхідно надіслати витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ (єдиного податку). Після оплати необхідно надати скан-копію доручення, а оригінал надіслати на нашу поштову адресу.

2. Фізичні особи можуть сплатити рахунок-фактуру у будь-якому відділенні банку.

Паяльник для пластика YATO YT-824482 Характеристики: потужність: 60 Вт Час розігріву скоб: прибл. 3 секунди максимальна робоча температура 500°C Система 18 вольт - працює від загальної батареї, відповідної серії приладів Ємність акумулятора: 2 Ач Зарядний пристрій 2,2 А час зарядки: 60 хвилин Акумуляторний апарат для зварювання пластику, сумісний із 18-вольтовою акумуляторною системою YATO, — це інструмент для ремонту тріщин і пошкоджень пластикових деталей за допомогою скоб спеціальної форми. Потужний і ефективний - він нагріває скобу всього за 3 секунди і нагріє щонайменше 500 скоб за один заряд, використовуючи акумулятор ємністю 2 Ач. Зварювальний апарат дозволяє вплавити спеціальні скоби в ділянку тріщини, зміцнюючи та стабілізуючи відремонтовану ділянку. Після завершення процесу можна проводити подальшу обробку, наприклад, шліфування та нанесення швів, що особливо корисно під час ремонту крил автомобіля або інших пластикових деталей. Завдяки акумуляторному джерелу живлення він забезпечує повну мобільність і зручність використання без необхідності підключення до мережі Аксесуари в комплекті: скоби чотирьох різних форм по 50 шт., бічні плоскогубці, різак, зарядний пристрій, футляр для транспортування..

Виробник: YATO

Додати відгук

Будь ласка, оберіть рейтинг!
Будь ласка, вкажіть свій відгук!
Ваш відгук має бути як мінімум 20 символів.
Current month ye@r day *

Схожі товари:


Розділи Меню
Корзина
Наверх