Шуруповерт-дриль STHOR від акумулятора Li-Ion 10,8 В, 1,3 АхГод, КМ- 15 Nm, патрон Ø= 0,8-10 мм (78981)
*Зображення має ілюстративний характер. Фактичний зовнішній вигляд продукту може відрізнятись від показаного на малюнку
На складі: 5шт. Код товару: 78981
Шуруповерт-дриль STHOR від акумулятора Li-Ion 10,8 В, 1,3 АхГод, КМ- 15 Nm, патрон Ø= 0,8-10 мм (78981)
STHOR Новий 78981
Компактний 10,8 В
Акумуляторна дриль-шуруповерт
Обладнаний:
в сталевій коробці передач
захист від перегріву акумулятора
прецизійний тримач інструменту 0,8-10 мм
Чудово підходить для свердління в металі та дереві та загвинчування шурупів. Він стане в нагоді для монтажних робіт у майстерні, а завдяки хорошому балансу дуже корисний для кріплення меблів. Жорсткий корпус зубчастої рейки та високоякісна рукоятка в поєднанні з міцною та довговічною коробкою передач дозволяють виконувати свердління та загвинчування з високим тиском на пристрій.
Захист від перегріву акумулятора забезпечує термін служби акумулятора, незважаючи на інтенсивне використання.
Призначення / Застосування
Свердління в металі та дереві та загвинчування шурупів; Збірка електроприладів, побутової техніки, кріплення меблів; Монтаж опалубки з гіпсокартону та OSB.
Спосіб застосування
Свердління та загвинчування з регулюванням швидкості за допомогою потенціометра в кнопці та регулювання крутного моменту за допомогою муфти.
Вміст упаковки
дриль/шуруповерт
зарядний пристрій
акумулятор
посібник з експлуатації
Технічні дані
Швидкість обертання 0-700 об/хв
Світлодіодне підсвічування робочої зони: Так
Максимальний крутний момент : 15
напруга акумулятора : 10,8
ємність акумулятора : 1,3
тип акумулятора: Li-Ion
індикатор стану батареї: немає
застосування: метал, дерево
час зарядки : 180
удар: Ні
кількість батарейок в комплекті: 1
Виробник: STHOR
Купити Шуруповерт-дриль STHOR від акумулятора Li-Ion 10,8 В, 1,3 АхГод, КМ- 15 Nm, патрон Ø= 0,8-10 мм (78981) з доставкою по Україні - в наявності на складі. Мінімальна сума замовлення - 300 грн, відправлення день у день при замовленні до 15:00. З питань підбору звертайтеся: info@splav.kharkov.ua, Viber / Telegram Актуальність ціни та наявності на Неділя, 05 Липня 2026