Контролер керування поливом YATO: вхід/вихід з'єднан. Ø= 3/4", макс. тиск- 6 Bar, живл від 2х1,5В АА

2000 ₴-333 1667 ₴ В наявності: 11шт.

Код товару: YT-90200

Кешбек 33 ₴

Купити в 1 клік

Інформація

Контролер керування поливом YATO: вхід/вихід з'єднан. Ø= 3/4", макс. тиск- 6 Bar, живл від 2х1,5В АА

Варіанти доставки:

Відправка щодня здійснюється при замовленні з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 15:00

Безкоштовна доставка діє при замовленні від 5000 грн. і більше.

Варіанти оплати:

Оплата здійснюється у національній валюті України!

Готівковий розрахунок:

1. Передплата на банківську картку підприємства (реквізити для оплати надасть менеджер після підтвердження наявності товару на ваше замовлення)

2. Оплата при отриманні товару на складі Нової пошти. Оплата за доставку грошей здійснюється за рахунок клієнта.

Безготівковий розрахунок за рахунком-фактурою з ПДВ (до ціни на сайті додається +20%) або без ПДВ (до ціни на сайті додається +10%):

1. Для виставлення рахунку юридичним особам необхідно надіслати витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ (єдиного податку). Після оплати необхідно надати скан-копію доручення, а оригінал надіслати на нашу поштову адресу.

2. Фізичні особи можуть сплатити рахунок-фактуру у будь-якому відділенні банку.

Контролер керуванн поливом YATO YT-90200 Характеристики продукту: автоматичний цифровий контролер Великий РК-екран та зручна ручка керування роблять контролер простим та швидким в експлуатації Можливість програмування до 6 циклів поливу на день дозволяє налаштувати графік поливу відповідно до видів рослин, фаз їх росту або погодних умов час роботи від 1 хвилини до 6 годин дозволяє гнучко адаптуватися до конкретних ділянок та видів культур Функція відкладеного запуску підвищує ефективність управління водою, заощаджуючи воду, наприклад, під час дощу ручне керування забезпечує контроль над процесом поливу моніторинг рівня заряду батареї зменшує ризик непередбаченого вимкнення джерело живлення: 2 батарейки типу АА 1,5 В (не входять до комплекту) адаптер для крана з редукцією 3/4” та 1” міцні матеріали, стійкі до зовнішніх та погодних факторів: ABS, POM, PC макс. робочий тиск: 6 бар макс. температура води: 50˚C робоча температура: 5-40˚C вага: 0,31 кг Застосування: автоматичний полив городніх грядок, квітників, газонів ідеально підходить для теплиць, систем крапельного зрошення та дощувальних систем економічне рішення, що заощаджує воду та час полегшує догляд за садом навіть за відсутності членів сім'ї Сучасний та інтуїтивно зрозумілий контролер для автоматичного керування поливом саду. Він дозволяє точно налаштовувати частоту та тривалість циклів поливу, забезпечуючи ефективне та водозберігаюче управління. Він ідеально підходить для домашніх садів та теплиць, для газонів, клумб та городніх ділянок. Ручне керування та автоматичний режим роботи полегшують щоденний догляд за рослинами.

Виробник: YATO

Додати відгук

Будь ласка, оберіть рейтинг!
Будь ласка, вкажіть свій відгук!
Ваш відгук має бути як мінімум 20 символів.
Current month ye@r day *

Схожі товари:


Розділи Меню
Корзина
Наверх