Код товару: YT-04312
Відправка замовлень по всій Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» с понеділка по п'ятницю.
При оформленні та оплаті замовлення до 15:00 товар передається в доставку у день оплати.
Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами перевізника.
Оплата у «Сплав Харків» – усі розрахунки у гривнях.
Безготівковий розрахунок з ПДВ (+20%) або без ПДВ (+10%).
Готівковий розрахунок
Мінімальна сума замовлення 300 грн.
Коротка торцева головка YATO YT-04312 з бітою TORX T27 і приводом 1/2". Довжина 55 мм, граничний момент 27 Н·м, робоча частина зі сталі S2 з твердістю 58-62 HRC.
| Профіль і типорозмір біти | TORX T27 |
| Привід | 1/2" (12,7 мм) |
| Максимальний крутний момент | 27 Н·м |
| Загальна довжина | 55 мм |
| Матеріал | Сталь S2, CrV 6150 |
| Обробка поверхні | Хромування, сатинування, нікелювання |
| Твердість | 58-62 HRC |
| Стандарт приєднувального квадрата | DIN 3120 |
Ту саму роботу формально виконує зв’язка «перехідник плюс змінна біта», але в неї два слабких місця. Перше — посадкове гніздо тримача: під навантаженням шестигранник біти в ньому розбивається, і з’являється кутовий люфт. Друге — сама біта, яка залишається у шліці гвинта й падає у вузол, коли головку знімають.
У суцільного корпуса ні того, ні іншого немає: зусилля йде одним шматком металу від квадрата до променів зірочки.
Зношується така головка з кінчика: промені заокруглюються по торцю й перестають чіплятися за дно шліца. Щойно на вершинах з’явилися заокруглення, інструмент час міняти — інакше він почне псувати гвинти.
Виробник: YATO
Актуальність ціни та наявності на Понеділок, 17 Серпня 2026