Код товару: 99401
Відправка замовлень по всій Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» с понеділка по п'ятницю.
При оформленні та оплаті замовлення до 15:00 товар передається в доставку у день оплати.
Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами перевізника.
Оплата у «Сплав Харків» – усі розрахунки у гривнях.
Безготівковий розрахунок з ПДВ (+20%) або без ПДВ (+10%).
Готівковий розрахунок
Мінімальна сума замовлення 300 грн.
Граблі віялові FLO 99401 — сталева насадка на 22 зуби з робочою шириною 425 мм. Проміжний розмір між вузькою моделлю 410 мм і широкою 460 мм: гребінь лишається щільним, а зусилля на держак помірним. Держак до комплекту не входить.
| Кількість зубів | 22 |
| Робоча ширина | 425 мм |
| Матеріал | сталь А3 |
| Держак | не входить до комплекту |
Віялові граблі гнуться майже завжди однаково: крайній зуб чіпляється за корінь чи бордюр і виходить з площини. Сталеву смугу правлять руками на місці, без нагрівання — метал тут пружинний і правку тримає. Але кожне правлення виробляє ресурс: після третього-четвертого разу зуб ламається по місцю згину, тож краще не тягнути граблі ривком там, де віяло вже зачепилося.
Сталеве віяло важче за пластикове, і на довгому держаку воно сильніше навантажує кріплення. Гайку або заклепку в місці посадки варто перевіряти на початку кожного сезону.
Виробник: FLO
Актуальність ціни та наявності на Понеділок, 17 Серпня 2026