Код товару: YT-834584
Відправка замовлень по всій Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» с понеділка по п'ятницю.
При оформленні та оплаті замовлення до 15:00 товар передається в доставку у день оплати.
Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами перевізника.
Оплата у «Сплав Харків» – усі розрахунки у гривнях.
Безготівковий розрахунок з ПДВ (+20%) або без ПДВ (+10%).
Готівковий розрахунок
Мінімальна сума замовлення 300 грн.
Круг шліфувальний на липучці 150 мм із зерном P100 — перфорований диск на 6 отворів для ексцентрикових шліфувальних машин. Абразив — оксид алюмінію на паперовій основі класу C, зв’язка епоксидна. В упаковці 50 штук.
| Зернистість | P100 |
| Діаметр | 150 мм |
| Форма | диск |
| Перфорація | є, 6 отворів |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Насипка зерна | напіввідкрита |
| Зв’язка | епоксидна смола |
| Основа | папір |
| Клас основи | C |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Застосування | сталь, деревина, фарби, лаки |
| Сумісність | YT-09739, YT-09740 |
Епоксидна смола тримає зерно жорсткіше за звичайну синтетичну і менше розм’якшується від нагрівання. Це помітно при зніманні старих фарб і лаків: покриття плавиться від тертя і тягне зерно з диска, а на епоксидній зв’язці абразив тримається довше.
Напіввідкрита насипка лишає вільне місце між зернами, тому м’яка стружка фарби та деревний пил встигають піти в 6 отворів, а не спікаються кіркою на робочій поверхні круга.
Рисунок на 6 отворів не збігається з восьмиточковою підошвою: круг приклеїться, але пил піде під липучку, і підкладка швидко втратить зчеплення.
Виробник: YATO
Актуальність ціни та наявності на Понеділок, 17 Серпня 2026