Код товару: YT-8414
Відправка замовлень по всій Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» с понеділка по п'ятницю.
При оформленні та оплаті замовлення до 15:00 товар передається в доставку у день оплати.
Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами перевізника.
Оплата у «Сплав Харків» – усі розрахунки у гривнях.
Безготівковий розрахунок з ПДВ (+20%) або без ПДВ (+10%).
Готівковий розрахунок
Мінімальна сума замовлення 300 грн.
Аркуш шліфувальний водостійкий YATO YT-8414 — наждачний папір 230×280 мм зернистістю P800 з карбіду кремнію. Ступінь між P600 і тонкими номерами від P1000, у пачці 50 аркушів.
| Тип | аркуш шліфувальний водостійкий |
| Розмір | 230×280 мм |
| Зернистість | P800 |
| Абразив | карбід кремнію |
| Насипка зерна | суцільна |
| Зв’язка | синтетична смола |
| Основа | папір, клас C |
| Мокре шліфування | допускається |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Застосування | фарба, лак, шпаклівка |
P800 — останній номер перед справді тонкими зернистостями. По лаку ним знімають залишкову риску від P600, по ґрунту готують поверхню під фарби, які підкреслюють будь-які сліди шліфування.
Знімання тут уже незначне, зате поверхня стає гладкою на дотик. Далі лишаються тільки P1000 і дрібніші, а за ними полірувальна паста.
Воду треба міняти по ходу роботи: у брудній воді суспензія зі сколотого зерна і лаку працює як грубіший абразив і лишає випадкові подряпини на вже готовій поверхні.
Виробник: YATO
Актуальність ціни та наявності на П'ятниця, 21 Серпня 2026