Код товару: YT-06722
Відправка замовлень по всій Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» с понеділка по п'ятницю.
При оформленні та оплаті замовлення до 15:00 товар передається в доставку у день оплати.
Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами перевізника.
Оплата у «Сплав Харків» – усі розрахунки у гривнях.
Безготівковий розрахунок з ПДВ (+20%) або без ПДВ (+10%).
Готівковий розрахунок
Мінімальна сума замовлення 300 грн.
Оптичний рефрактометр для автосервісу: визначає властивості рідини за показником заломлення світла на межі середовищ. Ним перевіряють щільність електроліту в акумуляторі, температуру замерзання охолоджувальної рідини та склоомивача.
| Точність вимірювання | ±5 % |
| Діапазон робочих температур | −10…+50 °C |
| Температура зберігання | −10…+50 °C |
| Комплектація | рефрактометр, піпетка, серветка |
| Середовища вимірювання | електроліт АКБ, рідини на основі пропіленгліколю та етилового спирту, склоомивач |
Промінь світла, проходячи крізь краплю рідини, заломлюється тим сильніше, чим вища концентрація розчиненої речовини. Прилад переводить кут заломлення у шкалу, яку видно в окулярі. Для антифризу це температура початку кристалізації, для електроліту — щільність, а отже і ступінь заряду батареї.
На відміну від поплавкового ареометра рефрактометру вистачає однієї краплі, взятої піпеткою, і він не боїться нахилу: результат читається за чіткою межею світла й тіні.
Прилад розрахований на роботу за температури від −10 до +50 °C, а пробу беруть охололою: гарячий антифриз випаровується з призми й дає завищене значення.
Виробник: YATO
Актуальність ціни та наявності на Понеділок, 17 Серпня 2026