Код товару: YT-06711
Відправка замовлень по всій Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» с понеділка по п'ятницю.
При оформленні та оплаті замовлення до 15:00 товар передається в доставку у день оплати.
Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами перевізника.
Оплата у «Сплав Харків» – усі розрахунки у гривнях.
Безготівковий розрахунок з ПДВ (+20%) або без ПДВ (+10%).
Готівковий розрахунок
Мінімальна сума замовлення 300 грн.
Пневматичний розтискач поршнів гальмівного супорта YATO YT-06711 втоплює та провертає поршень стисненим повітрям, без ручного обертання гвинта. У комплекті чотири предмети, серед них насадки на два і на три штирі. Рекомендований тиск 0,75 МПа, маса 1,5 кг.
| Тип насадок | 2 штирі, 3 штирі |
| Максимальний робочий тиск | 1,3 МПа |
| Рекомендований робочий тиск | 0,75 МПа |
| Внутрішній діаметр шланга подачі повітря | 3/8" (9,5 мм) |
| Приєднання до пневмолінії | стандарт PT |
| Матеріал | вуглецева сталь |
| Рівень звукового тиску | ≤70 дБ(A) |
| Вібрація | ≤2,5 м/с² |
| Маса | 1,5 кг |
| Кількість у наборі | 4 |
| Застосування | гальмівні супорти |
| Марки автомобілів | Alfa Romeo, Audi, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Jaguar, Lancia, Land Rover, Mazda, Nissan, Peugeot, Renault, Rover, Saab, Seat, Subaru, Toyota, Volvo, VW |
Ручний прес змушує по черзі тиснути і провертати поршень, а на закислому супорті це десятки обертів ключем у незручній позі. Пневмопривід робить те саме безперервно, і майстер контролює лише положення насадки. Розтискач тримає до 1,3 МПа, але штатно працює на 0,75 МПа — тиску звичайної гаражної магістралі.
Інструмент потрібен лише разом із компресором: без лінії стисненого повітря він не працює взагалі, на відміну від гвинтового преса. І перед втоплюванням поршня привідкрийте штуцер прокачування — інакше брудна рідина піде назад у бачок і в ABS.
Виробник: YATO
Актуальність ціни та наявності на Понеділок, 17 Серпня 2026