Код товару: YT-0606
Відправка замовлень по всій Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» с понеділка по п'ятницю.
При оформленні та оплаті замовлення до 15:00 товар передається в доставку у день оплати.
Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами перевізника.
Оплата у «Сплав Харків» – усі розрахунки у гривнях.
Безготівковий розрахунок з ПДВ (+20%) або без ПДВ (+10%).
Готівковий розрахунок
Мінімальна сума замовлення 300 грн.
Кліщі для хомутів пильників ШРУС YATO YT-0606 — спеціальний інструмент для роботи з хомутами кожухів шарнірів привода. Довжина 235 мм, вузькі губки завширшки 5 мм, хромованадієва сталь, рукоятки з покриттям PVC.
| Довжина | 235 мм |
| Ширина губок | 5 мм |
| Матеріал | CrV |
| Матеріал ручки | PVC |
| Застосування | хомути кожухів шарнірів привода |
Хомут на кожусі шарніра затягують обтисканням вушка: губки зводять пелюстки стрічки до змикання, і хомут сідає без пружинення. Звичайні пасатижі для цього заширокі — до внутрішнього хомута в арці колеса вони просто не підлазять, а плоскі губки зісковзують із вушка під навантаженням. Тут ширина губок 5 мм, і захват іде точно по вушку.
Перетиснути вушко легко: надірвана пелюстка означає заміну хомута, а поставити новий без зняття привода вже не вийде. Обтискають до змикання пелюсток і на цьому спиняються.
Виробник: YATO
Актуальність ціни та наявності на Середа, 19 Серпня 2026