Код товару: YT-44632
Відправка замовлень по всій Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» с понеділка по п'ятницю.
При оформленні та оплаті замовлення до 15:00 товар передається в доставку у день оплати.
Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами перевізника.
Оплата у «Сплав Харків» – усі розрахунки у гривнях.
Безготівковий розрахунок з ПДВ (+20%) або без ПДВ (+10%).
Готівковий розрахунок
Мінімальна сума замовлення 300 грн.
Свердло по металу YATO YT-44632 діаметром 2 мм зі сталі HSS 6524 з покриттям TiN — для нержавіючої, кислотостійкої та холоднокатаної сталі. Виконання за DIN 338, кут при вершині 135°, загальна довжина 49 мм, в упаковці 2 шт.
| Діаметр | 2 мм |
| Загальна довжина | 49 мм |
| Довжина робочої частини | 24 мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал | HSS 6524 |
| Обробка поверхні | покриття нітридом титану (TiN), полірування |
| DIN | 338 |
| Кут при вершині | 135° |
| Роздвоєне вістря (split point) | є |
| Кількість у наборі | 2 |
| Застосування | нержавіюча сталь, кислотостійка сталь, холоднокатана сталь |
Стандартне свердло на 118° під час врізання спершу мне метал перемичкою й уводить убік. Вершина на 135° з підточуванням перемички ріже одразу, потребує меншого осьового зусилля і точніше заходить по розмітці. На двох міліметрах це відчутно: свердло не треба глибоко накернювати і воно не тікає по листу.
По нержавійці свердло вбиває не навантаження, а зупинка: щойно подача припиняється, кромка тре і матеріал під нею наклепується. Другий захід у те саме місце йде вже по зміцненому шару й тупить свердло за секунди.
Виробник: YATO
Актуальність ціни та наявності на П'ятниця, 21 Серпня 2026