Код товару: YT-8407
Відправка замовлень по всій Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» с понеділка по п'ятницю.
При оформленні та оплаті замовлення до 15:00 товар передається в доставку у день оплати.
Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами перевізника.
Оплата у «Сплав Харків» – усі розрахунки у гривнях.
Безготівковий розрахунок з ПДВ (+20%) або без ПДВ (+10%).
Готівковий розрахунок
Мінімальна сума замовлення 300 грн.
Аркуш шліфувальний водостійкий YATO YT-8407 — наждачний папір 230×280 мм зернистістю P240 з карбіду кремнію. Доведення ґрунту і шпаклівки перед фарбуванням, робота з водою, у пачці 50 аркушів.
| Тип | аркуш шліфувальний водостійкий |
| Розмір | 230×280 мм |
| Зернистість | P240 |
| Абразив | карбід кремнію |
| Насипка зерна | суцільна |
| Зв’язка | синтетична смола |
| Основа | папір, клас C |
| Мокре шліфування | допускається |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Застосування | фарба, лак, шпаклівка |
Вода на P240 працює і як мастило, і як транспорт: вона виносить частинки ґрунту із зони контакту раніше, ніж ті встигнуть спектися зі зв’язкою. Тому мокрий аркуш живе в рази довше за сухий і тримає однакову агресивність від першого руху до останнього.
Практика проста: поверхню й аркуш змочують, шлам періодично змивають губкою і стежать, щоб під папером не лишилося великої піщинки — одна така частинка тягне борозну через усю панель.
Шліфувати треба до повністю матової поверхні: блискучі цятки, що лишилися, — це заглибини, куди зерно не дістало, і після фарбування вони читаються плямами.
Виробник: YATO
Актуальність ціни та наявності на Понеділок, 17 Серпня 2026