Ніж з відламним лезом 9 мм YATO YT-7511, SK2, корпус цинковий сплав
Відправка замовлень по всій Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» с понеділка по п'ятницю.
При оформленні та оплаті замовлення до 15:00 товар передається в доставку у день оплати.
Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами перевізника.
Оплата у «Сплав Харків» – усі розрахунки у гривнях.
Безготівковий розрахунок з ПДВ (+20%) або без ПДВ (+10%).
Готівковий розрахунок
Мінімальна сума замовлення 300 грн.
Ніж з відламним лезом YATO YT-7511 — вузький ніж 9 мм у корпусі з цинкового сплаву. Напрямна виконана з нержавіючої сталі, клинок сегментний 9×0,4 мм зі сталі SK2.
| Ширина леза | 9 мм |
| Розмір леза | 9×0,4 мм |
| Тип леза | відламне (сегментне) |
| Матеріал леза | SK2 |
| Матеріал напрямної | нержавіюча сталь |
| Корпус | цинковий сплав |
| Фіксатор леза | немає |
Тонкий пластиковий ніж 9 мм із часом починає пружинити: стінки корпусу тонші, ніж у вісімнадцятиміліметрового, і клинок розхитує паз. Литий цинковий корпус цієї проблеми не має — геометрія паза не змінюється, а нержавіюча напрямна не закисає від вологи.
Фіксатора клинка немає: лезо тримає лише тертя повзунка. Для різання із зусиллям ця модель не підходить — висувайте один сегмент і працюйте по паперу, плівці, скотчу та тонкому картону.
Виробник: YATO
Актуальність ціни та наявності на Понеділок, 17 Серпня 2026