Код товару: YT-4192
Відправка замовлень по всій Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» с понеділка по п'ятницю.
При оформленні та оплаті замовлення до 15:00 товар передається в доставку у день оплати.
Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами перевізника.
Оплата у «Сплав Харків» – усі розрахунки у гривнях.
Безготівковий розрахунок з ПДВ (+20%) або без ПДВ (+10%).
Готівковий розрахунок
Мінімальна сума замовлення 300 грн.
Бур по бетону YATO YT-4192 з хвостовиком SDS-Plus: діаметр 25 мм, загальна довжина 600 мм, робоча частина 490 мм. Триточковий твердосплавний наконечник і подвійна спіраль — для перфоратора по бетону та силікатній цеглі.
| Діаметр | 25 мм |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Довжина робочої частини | 490 мм |
| Тип хвостовика | SDS-Plus |
| Наконечник | триточковий, твердосплавна напайка |
| Тип спіралі | подвійна |
| Матеріал стрижня | сталь 40Cr |
| Матеріал робочої частини | S4 |
| Матеріал напайки | DK-30 |
| Обробка поверхні | полірування |
| Застосування | бетон, силікатна цегла |
| Бренд | YATO |
| Артикул | YT-4192 |
Стрижень виконаний з хромистої сталі 40Cr — вона в’язка і тримає ударне навантаження без зламу шийки. Різальна частина — твердосплавна напайка з маркуванням DK-30, саме вона працює по бетону: сама сталь стрижня камінь не ріже.
Не працюйте в режимі безударного свердління: без удару триточковий наконечник просто полірує бетон і тупиться. На перфораторі має стояти режим свердління з ударом.
Виробник: YATO
Актуальність ціни та наявності на Понеділок, 17 Серпня 2026